v slozce img musi byt image3.jpg
Divadlo

Divadlo Zahrada*

Profesionální divadlo Zahrada vzniklo v roce 2007. Jeho zakladatelem je Jan Holek, který je zároveň hercem a režisérem. Divadlo Zahrada staví na profesionální herecké práci a kvalitních dramatických dílech. Tento rok uvedlo ve své historii první pohádku " O pejskovi a kočičce" a rozšířilo své zaměření i na dětské publikum. Divadlo Zahrada působí jako zájezdové divadlo a momentálně má na repertoáru 3 inscenace: "Audience"," Kočka na kolejích" a pohádku "O pejskovi a kočičce".

Audience

bližší specifikace k představení

Kočka na kolejích

bližší specifikace k představení

Divadlo Hlavy

Kytice

Baladické, muzikálově – hudební drama Kytice je nový velký projekt, který měl premiéru v březnu 2011. Jan Holek na něm spolupracoval s novým a mladým Divadlem Hlavy jako režisér, i jako autor hudby. Kytice se ihned po premiéře stala velice úspěšným představením a na svém kontě má již několik úspěchů. Zúčastnila se několika prestižních divadelních přehlídek, byla nominována do celostátní přehlídky v Ústí nad Orlicí a z festivalu Sítko, který pořádala Divadelní fakulta JAMU, si odvezla cenu za hlavní ženský herecký výkon.

bližší specifikace k představení

Pohádky

Princ a chuďas / Mark Twain

Výpravná muzikálová pohádka určená pro starší děti a jejich rodiče. Hrají herci divadelní agentury Agnez.


Byl jednou jeden drak

Veselá, téměř popletená muzikálová pohádka s drakem Kabrahárem, princeznou Ankou, líným Honzou, čarodějnicí Kanimůrou, čertem Haramášem a dalšími pohádkovými postavičkami. Hrají herci divadelní agentury Agnez.

O pejskovi a kočičce

Nejznámější pohádkové příběhy „O pejskovi a kočičce“ v kouzelném provedení a s mnoha písničkami. Pro děti od 3 – 8 let.

bližší specifikace k představení


Bližší informace k pohádkám: mirokolar@seznam.cz, tel.: 721 761 211

1996 - 2023 © Jan Holek                               webdesign: ZALISART | modernizace: 13.11. 2017 Begin s.r.o.